Pewny test na ojcostwo Sandomierz - testy na ojcostwo dostępne od ręki! Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Gdzie zrobić badania DNA? [LISTA PLACÓWEK] > Pewny test na ojcostwo Sandomierz

Pewny test na ojcostwo Sandomierz

test na ojcostwo Sandomierz, testy na ojcostwo Sandomierz, badania DNA Sandomierz, badanie DNA Sandomierz, test ojcostwa Sandomierz, testy ojcostwa Sandomierz, badania na ojcostwo Sandomierz, badanie na ojcostwo Sandomierz, badanie ojcostwa Sandomierz, badania ojcostwa Sandomierz

Wpis sponsorowany

 

Wykonaj test na ojcostwo z dowolnej próbki w Sandomierzu

test na ojcostwo Sandomierz, testy na ojcostwo Sandomierz, badania DNA Sandomierz, badanie DNA Sandomierz, test ojcostwa Sandomierz, testy ojcostwa Sandomierz, badania na ojcostwo Sandomierz, badanie na ojcostwo Sandomierz, badanie ojcostwa Sandomierz, badania ojcostwa SandomierzTest na ojcostwo mogą Państwo od ręki wykonać w Sandomierzu w przychodni lub w domu (wizyta domowa pielęgniarki, zamówienie zestawu) lub kupić zestaw do pobrania próbek w punkcie czy aptece. U każdej osoby badamy aż do 34 markerów DNA (jedyne takie badanie!), co daje pewny i wiarygodny wynik badania. Co więcej, do badania można dostarczyć każdą próbkę DNA, bo wszystkie są tak samo dobre i pewne.

Umów się na wizytę w Sandomierzu i zrób test na ojcostwo bez kolejek – często nawet tego samego lub następnego dnia. Zrób badanie i zyskaj pewność na zawsze – pozbądź się wątpliwości, podejmij odpowiednie decyzje i zadbaj o relacje w rodzinie!

Test na ojcostwo to pewny wynik – analiza aż do 34 markerów

Testy na ojcostwo to pewny i jednoznaczny wynik dzięki najszerszej analizie na rynku obejmującej badanie aż do 34 markerów DNA. Rezultat jest pewny i jednoznaczny również w sytuacji, kiedy w badaniu uczestniczą dwie osoby, ojciec i dziecko.

✅ Każde badanie na ojcostwo którego wynik wyklucza ojcostwo, wykonujemy dwa razy, z dwóch różnych próbek, co daje Państwu pewność otrzymanego rezultatu.

✅ Nasze wyniki do tej pory nigdy jeszcze nie zostały podważone, a polskie sądy z zaufaniem zlecają nam badanie DNA.

✅ Wszystkie wyniki wydajemy zgodnie z rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Medycyny Sądowej i Kryminologii.

Test na ojcostwo w przychodni w Sandomierzu – adres

testDNA Sandomierz
ul. Mickiewicza 52
27-600 Sandomierz
📞 Tel: 665 761 161
Godziny otwarcia: Oddział laboratoryjny jest czynny od poniedziałku do piątku 08:00-17:00.

🏠 Test na ojcostwo w Sandomierzu zrobisz również w domu – wystarczy zamówić zestaw pod wskazany adres, pobrać próbki bez zestawu i wydrukować formularz zlecenia badania lub umówić wizytę domową pielęgniarki mobilnej.

Poczuj się bezpiecznie dzięki gwarancji na wszystkie próbki

Mogą Państwo zbadać każdą próbkę, np. włosy z cebulkami, chusteczka z katatest na ojcostwo Sandomierz, testy na ojcostwo Sandomierz, badania DNA Sandomierz, badanie DNA Sandomierz, test ojcostwa Sandomierz, testy ojcostwa Sandomierz, badania na ojcostwo Sandomierz, badanie na ojcostwo Sandomierz, badanie ojcostwa Sandomierz, badania ojcostwa Sandomierzrem, szczoteczka do zębów, niedopałek papierosa czy nawet sztućce – czyli wszystkie te, które mogą Państwo bez problemu i wygodnie zebrać. Wszelkie próbki oddane do badania na ojcostwo są tak samo wiarygodne i pewne.

Nie trzeba się obawiać o ich jakość, ponieważ wszystkie są objęte gwarancją. Jeśli pierwsza dostarczona próbka będzie niewystarczającej jakości, wówczas można pobrać i zbadać kolejną za darmo.

Test na ojcostwo Sandomierz: otrzymaj wiarygodny wynik, oddając test w ręce specjalistów

▶ Wszelkie analizy, które są wykonywane w laboratorium, oddawane są w ręce najlepszych specjalistów – diagnostów laboratoryjnych i biotechnologów.

▶ Do badań są wykorzystywane tylko i wyłącznie odczynniki najlepszej jakości firmy PROMEGA.

▶ O pewności wydawanych przez laboratorium wyników świadczą również liczne referencje uzyskane z Sądów. Laboratorium testDNA podjęło współpracę z wieloma sądami z całej Polski. Regularnie są również wykonywane badanie na ojcostwo dla prokuratury czy detektywów.

▶ Do tej pory żaden wynik wydany przez laboratorium testDNA nie został prawnie podważony. Sprawdź nasze referencje…

Testy na ojcostwo Sandomierz – co otrzymasz w ramach badania?

  • Pewny wynik – nasze badania ojcostwa honorowane są przez polskie sądy. Wynik można wykorzystać w sprawach o ustalenie ojcostwa i alimenty.
  • Badanie KAŻDEJ próbki test na ojcostwo można wykonać za pomocą wymazu z policzka lub mikrośladów (chusteczki z wydzieliną z nosa, patyczka kosmetycznego z woskowiną uszną, maszynki do golenia, gumy do żucia, smoczka, sztućców, kubka i wielu innych).
  • Gwarancję na wszystkie próbki – zawarta w cenie badania.
  • Wiarygodność i bezpieczeństwo – cieszymy się zaufaniem sądów, mamy ponad 17-letnie doświadczenie.
  • Dyskrecję – wynik można otrzymać bez oznaczeń laboratorium.
  • Komfort i wygodę – jesteśmy dostępni w całej Polsce: test można wykonać w ponad 200 placówkach lub zrobić w domu 🏠 (wizyta pielęgniarki, zamówienie zestawu pod dowolny adres, pobranie próbek i druk formularza bez zestawu). Próbki można pobrać i zostawić w dowolnej placówce.

Test na ojcostwo w Sandomierzu: informacja telefoniczna i umawianie wizyt

Telefoniczne umawianie wizyt od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 19:00 i w weekendy i święta od godziny 9.00 do 17.00.

Więcej informacji na stronie https://www.testdna.pl/testy-na-ojcostwo-Sandomierz/

Zobacz, gdzie w województwie świętokrzyskim możesz zrobić test na ojcostwo:

🎯 Test na ojcostwo Jędrzejów, ul. Małogoska 25, Tel: 665 761 161

🎯 Test na ojcostwo Kielce, ul. Podklasztorna 120/2, 665 761 161

🎯 Test na ojcostwo Końskie, ul. Południowa 1,665 761 161

🎯 Test na ojcostwo Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Ogrody 29, 665 761 161

🎯 Test na ojcostwo Pińczów, ul. Batalionów Chłopskich 33, 665 761 161

🎯 Test na ojcostwo Sędziszów, ul. Dworcowa 23, 665 761 161

🎯 Test na ojcostwo Starachowice, ul. Jana Pawła II 1, 665 761 161

🎯 Test na ojcostwo Włoszczowa, ul. Mleczarska 11, 665 761 161

 

Data publikacji: 29/07/2021

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium