Jak powstała erodzina.com? - Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Uncategorized > Jak powstała erodzina.com?

Jak powstała erodzina.com?

Początki były bardzo trudne dla naszej erodziny. Wszystko zaczęło się od rozmowy z moim znajomym na temat portali internetowych. Pewnego dnia usiedliśmy przy komputerze i zaczęliśmy nasze poszukiwania. Był to czas, gdy nie mieliśmy wielu zajęć prócz studiowania, oraz gdy noce były przeznaczone na sen, co wkrótce miało się zmienić…

Bardzo się zdziwiliśmy gdy okazało się, iż na naszym rynku istnieje garstka portali przeznaczonych dla mam oraz przyszłych mam. Nie odnaleźliśmy też żadnego miejsca o domowej atmosferze oraz ciekawych publikacjach. Wszelkie portale były albo zbyt duże by łatwo można było wyszukać ciekawe dla nas informacje albo zbyt ubogie w publikacje.

Czas na realizację pomysłu

Postanowiliśmy wystartować z erodzina.com. Na samym początku istnienia nasza strona posiadała wiele błędów oraz była trudna w nawigacji. Jednocześnie zainteresowanie użytkowników stale rosło i musieliśmy zmienić kierunek naszego działania.

W ciągu roku zmieniliśmy naszą witrynę erodzina.com z małej strony tematycznej na Portal o tematyce rodzinnej i kobiecej. Poszerzyliśmy nasze łamy o kolejne działy by na początku marca 2006 roku wystartować z nową erodziną. Już teraz, Znajdziesz na naszych łamach informacje dotyczące ciąży, porodu, połogu, wychowywania dzieci, zdrowia dziecka, kobiety i mężczyzny, przepisy kulinarne, diety, sposoby na odchudzanie, sport i fitness oraz dużo więcej.

Mamy też nadzieję, iż działy te będą się rozwijały, a nasz portal rozwinie się tak by mógł zaspokoić wszelkie Twoje oczekiwania.

erodzina.com,
Marcin Ożarek

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 15/10/2015, Data aktualizacji: 27/03/2020

Wpisany w:: Uncategorized

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium