Melanie Brown ma córeczkę a Eddie Murphy nie lada kłopot. - Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Ciekawostki > Melanie Brown ma córeczkę a Eddie Murphy nie lada kłopot.

Melanie Brown ma córeczkę a Eddie Murphy nie lada kłopot.

Słynny hollywoodzki aktor Eddie Murphy wątpi w to, iż jest ojcem dziecka Melanie Brown. Czy wynik z testu DNA na ojcostwo spowoduje, że stanie na wysokości zadania i poczuje się tatusiem?

Była spicetka poznała aktora w czerwcu ubiegłego roku i bardzo szybko zaangażowała się w nowy związek. Już po trzech dniach oboje zrobili sobie tatuaże ze swoimi imionami Nic nie wskazywało na to, że ten kwitnący związek zakończy się w taki sposób. Melanie Brown mówi, iż Eddie Murphy był jej bratnia duszą.

Melanie Brown ma córeczkę a Eddie Murphy nie lada kłopot

Jak to się stało, że aktor zażądał testu na ojcostwo? Mel była w piątym miesiącu ciąży kiedy Murphy zdecydował, że to już koniec związku. Co więcej zrobił to za pośrednictwem mediów- podczas telewizyjnego show. Piosenkarka nie mogła w to uwierzyć. Jakiś czas potem aktor dolał jeszcze oliwy do ognia wyznając, że skoro nie są już parą to on nie ma pewności czy aby na pewno jest ojcem jej dziecka. Zażądał tym samym badania krwi w celu potwierdzenia jego ewentualnego ojcostwa.

Na krótko po urodzeniu córki ( ok. 10 dni po porodzie) Mel zdecydowała się na pobranie od niej materiału genetycznego do testu DNA. Już wcześniej zapowiadała, że wykonana badanie, które potwierdzi, iż ojcem jej dziecka jest rzeczywiście Eddie Murphy.Co więcej pragnie się zemścić na swoim byłym partnerze i wynik testu podać do opinii publicznej Jeśi Murphy nie zgodzi się na pobranie materiału genetycznego Mel wystąpi na drogę sądową. Kto w tej sprawie ma racje? Tego jeszcze nie wiadomo. Mozna jedynie mieć nadzieję, że jeśli Eddie rzeczywiscie jest ojcem to nie ucieknie od odpowiedzialnosci ale stawi czola sytuacji.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania pisz na : pytanie@pewnytato.pl

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 12/10/2015, Data aktualizacji: 27/03/2020

Wpisany w:: Ciekawostki

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium