Internetowa poradnia psychologiczna e-psychologowie.pl - Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Partnerzy > Internetowa poradnia psychologiczna e-psychologowie.pl

Internetowa poradnia psychologiczna e-psychologowie.pl

logo_e-psychologowieSerwis e-psychologowie.pl oferuje następujące formy kontaktu z psychologami:

  • wymiana wiadomości
  • prywatny czat
  • rozmowa internetowa
  • rozmowa telefoniczna
  • wideokonferencja.

Korzystanie z pomocy psychologicznej online w e-psychologowie.pl jest niezwykle proste. Po założeniu konta w serwisie klient wybiera z listy psychologa, z którym chce umówić się na spotkanie lub do którego chce wysłać wiadomość. Płatność dokonywana jest online za pośrednictwem platformy Dotpay podczas wysyłania wiadomości czy rezerwowania spotkania.

Wymiana wiadomości pomiędzy klientem a psychologiem odbywa się poprzez wewnętrzny system wiadomości. Spotkania z psychologiem odbywają się w umówionym terminie wybranym przez klienta spośród dyżurów z grafiku psychologa:

  • czaty, rozmowy internetowe oraz wideokonferencje przy użyciu wbudowanego w struktury serwisu, opracowanego dla e-psychologowie.pl komunikatora, działającego na podobnej zasadzie jak np. Skype
  • rozmowy telefoniczne bez użycia komputera – psycholog dzwoni do klienta na podany przez niego numer telefonu stacjonarnego.

Każdy klient e-psychologowie.pl korzysta z prywatnego, chronionego hasłem konta, wyraźnie wyodrębnionego od części publicznej serwisu, widocznej dla wszystkich internautów. Podczas kontaktu z psychologiem klient posługuje się jedynie swoim loginem, bez konieczności ujawniania danych personalnych. Możliwe jest zatem zachowanie pełnej anonimowości, co ośmiela w sytuacjach poruszania trudnych, intymnych tematów.

W ramach konta użytkownika informacje przesyłane są na serwer oraz pobierane z serwera w postaci zaszyfrowanej, przy użyciu protokołu SSL. Dane przesyłane za pomocą komunikatora służącego do obsługi spotkań z psychologiem szyfrowane są silnym, 128-bitowym kluczem oraz chronione są poprzez dwupoziomowy system zabezpieczeń dostępu do konta oraz konferencji.

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 18/10/2015, Data aktualizacji: 31/03/2020

Wpisany w:: Partnerzy

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium