Badanie ojcostwa – czy warto je robić? - Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Badanie ojcostwa – czy warto je robić?

Badanie ojcostwa – czy warto je robić?

Badanie ojcostwa jest jednym z najpopularniejszych badań genetycznych. Nic dziwnego – pozwala w sposób jednoznaczny wykluczyć albo potwierdzić biologiczne ojcostwo. Czy warto zdecydować się na test na ojcostwo? Tak! Poznaj najważniejsze korzyści.

Badanie ojcostwa

Badanie ojcostwa – pewność i spokój do końca życia

Niepewność co do ojcostwa powoduje stres, nerwy i wiele nieprzyjemnych chwil. Im wcześniej badanie ojcostwa zostanie wykonane, tym szybciej odzyskasz spokój. I to na zawsze, bo takie badanie wykonuje się tylko raz w życiu.

Badanie ojcostwa – stabilizacja prawnej sytuacji

Wynik testu ojcostwa wykorzystywany jest w sądzie, np. w sprawie o zaprzeczenie ojcostwa. Rezultat testu i pewność, jaką można dzięki niemu uzyskać, dla wielu mężczyzn jest także impulsem do uznania ojcostwa. To wszystko pozwala zaplanować dalsze życie i odzyskać pełną kontrolę.

Badanie ojcostwa – możliwość zadbania o całą rodzinę

Badanie ojcostwa daje Ci pewność, a pewność – poczucie bezpieczeństwa i stabilizację. Dzięki temu łatwiej o piękne relacje rodzinne. Wynik często pozwala też skończyć ze wzajemnym obwinianiem i kłótniami, a staje się wstępem do nowego życia.

Badanie ojcostwa – szczęśliwe życie dziecka

Mało kto zdaje sobie sprawę, że jedną z podstawowych potrzeb dziecka jest właśnie potrzeba pewności co do własnej tożsamości. Niepewność co do ojcostwa, wątpliwości w rodzinie… To wszystko może powodować u dziecka problemy emocjonalne. Badanie na ojcostwo jest w tym przypadku niezbędne, by zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.

Data publikacji: 22/10/2018, Data aktualizacji: 04/02/2021

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium