Zamów test na ojcostwo przez pewnytato.pl - To proste! Przeskocz do treści
Ustalenie ojcostwa, ustalanie ojcostwa, badania DNA
Dyskretny test na ojcostwo!
Jesteś: Aktualności > Zamów test na ojcostwo przez pewnytato.pl

Zamów test na ojcostwo przez pewnytato.pl

Z uwagi na duże zainteresowanie możliwością wykonania badań DNA na ustalenie ojcostwa i częste pytania dotyczące zamawiania wyżej wspomnianej, portal pewnytato.pl nawiązał współpracę z firmą testDNA.

Od dziś mogą Państwo zatem za pośrednictwem naszego serwisu dokonywać zamówień badań na ojcostwo. Zapraszamy również do zadawania pytań dotyczących technicznych aspektów wykonywania tego typu testów.

Firma testDNA wykonuje analizy DNA od 2003 roku i do tej pory żaden wydany przez nie wynik nie został prawnie zakwestionowany. W swojej ofercie posiada zarówno testy DNA do celów prywatnych jak i sądowych. Badania można wykonywać na terenie całego kraju. Są to najskuteczniejsze obecnie testy potwierdzające lub wykluczające ojcostwo danego mężczyzny!

TESTY DNA, KTÓRE MOŻESZ U NAS ZAMÓWIĆ

Badanie przeznaczone jest dla osób, dla których wynik testu ma stanowić jedynie prywatną informację. Jego czułość i tym samym pewność jest dokładnie taka sama jak w przypadku badania do celów sądowych – 99,999% dla potwierdzenia ojcostwa oraz 100% pewność przy jego wykluczeniu. Różni się on do niego jedynie mniej sformalizowaną procedurą pobrania materiału genetycznego.

Wynik – już w 5-7 dni roboczych BEZ DODATKOWYCH OPŁAT!

Badanie to przeznaczone jest dla osób, które jego wynik chciałyby przedstawić jako dowód w sprawie sądowej. Pewność wyniku w przypadku takich testów sięga blisko 100% (99,999% dla potwierdzenia ojcostwa oraz 100% przy jego wykluczeniu). Do wyniku dołączona jest opinia biegłego sądowego.

Wynik – już w 5-7 dni roboczych BEZ DODATKOWYCH OPŁAT!

  • Test na ojcostwo Mikroślady – 1850 zł

Badanie to przeznaczone jest dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą pobrać standardowego materiału do testu DNA (wymaz z wewnętrznej strony policzka). Badamy m.in plamy krwi, włosy wyrwane z cebulkami, nasienie, śluz oraz inne mikroślady takie jak: patyczki do uszu, szczoteczki do zębów itp. Przed zamówieniem tego badania prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

JAK MOŻESZ ZAMÓWIĆ BADANIE

Badanie możesz zamówić w jeden z następujących sposobów:

Oceń
Podoba Ci się artykuł? Podziel się

Data publikacji: 21/10/2015, Data aktualizacji: 23/09/2023

Wpisany w:: Aktualności, Test na ojcostwo z zagranicy

Pewny test na ojcostwo
Czy na pewno płacisz alimenty na swoje dziecko?
Akredytowane laboratorium